کد مطلب: 20401
۶ نظر
Share/Save/Bookmark
ضدبدافزار جديد مهران رايانه در الكامپ

ققنوس در الکامپ 90 می‌آید

 
جمعه ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۰۵
 
ایتنا - مزایای اين نرم‌افزار كاملاً ايراني بلوکه کردن ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و هرزنامه‌ها، جلوگیری از سرقت اطلاعات مهم کاربران، مسدود کردن لینک های مشکوک، امکانات کنترل دسترسی، دیواره آتش دوطرفه جهت حفاظت از ارتباطات کاربر، بروزرسانی خودکار است.شركت مهندسي مهران رايانه با مشاركت شركت فناپ محصول جديد خود، را در نمايشگاه الكامپ ارائه مي‌كند.

به گزارش ایتنا اين محصول ضدبدافزار ایمن نسخه ققنوس (جدید) است كه نسخه‌ای جدید از آزمایشگاه تحقیقات ویروس‌های رایانه‌ای ایمن با همکاری شرکت فناپ می‌باشد که در نمایشگاه الکامپ ٩٠ عرضه می‌گردد.

مزایای اين نرم‌افزار كاملاً ايراني بلوکه کردن ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و هرزنامه‌ها، جلوگیری از سرقت اطلاعات مهم کاربران، مسدود کردن لینک های مشکوک، امکانات کنترل دسترسی، دیواره آتش دوطرفه جهت حفاظت از ارتباطات کاربر، بروزرسانی خودکار است.

اين نرم‌افزار قابل اجرا بر روی سیستم عامل‌های ویندوز ٣٢ و ٦٤ بیت(جدید) است و برای اولین بار در نمايشگاه الكامپ ارائه مي شود.

به گفته مديران مهران رايانه تخفيف ۴۰ درصدي براي نمايشگاه الكامپ در نظر گرفته شده است و سازمان‌هايي كه اين نرم‌افزار را در اين نمايشگاه تهيه نمايند شامل اين تخفيف خواهند شد.
 
روح شاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۰۸:۵۵:۴۲
مهران رایانه مگه تعطیل نشده؟
 
حسيني
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۰:۱۰:۵۵
ايمن مي گفت من ديگه كار نمي كنم، چي شد بي سر و صدا دوباره با اسم جديد برگشت؟
پول و كمك مالي مجدد رسيد؟
لطفا بپرسيد.
 
روح شاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۶:۱۹:۱۴
تو سایت ایمن هم این خبر رو زدند؟!!
 
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۶:۲۸:۱۵
مگه نخوندی با همکاری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۱ ۲۰:۴۶:۴۵
موتور این نسخه مال بیت دیفندر هست و حتی بروزرسانی هم با خود بیت دیفندر.نمیدونم چجوری وقتی هیچ زحمتی بابات این محصول نکشیده و حتی فارسیش هم نکرده(!) چجوری قیمت این نخسه رو 350 تومان گذاشته!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۷ ۰۹:۱۰:۱۷
برای ایران یک افتخار بزرگ هستش الان باید دولت با تمام قوا از این برند همایت کنه تا این محصول ایرانی جای برای خودش در دنیا و نزد کاربران باز کنه