داخلی امنيت خبر
کد مطلب: 22902
Share/Save/Bookmark
برگزاری دوره آموزشی سایبروم در ساختمان هوشمند کهکشان
 
شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۳
 
ایتنا - حاضران در این دوره‌ها که بیش از هشتاد نفر را شامل می‌شدند در پایان دوره جهت صدور گواهینامه های فنی معتبر، مورد ارزیابی آنلاین قرار گرفتند.


دوره آموزشی سایبروم برای کارشناسان کانال فروش و متخصصان در ساختمان هوشمند کهکشان نور برگزار گردید.


به گزارش ایتنا از موسسه دیده بان آی تی، در راستای توسعه هرچه بیشتر دانش فنی کارشناسان سایبروم در ایران و ارتقای سطح توانمندی ایشان، یک کمپ آموزشی ۶روزه در موسسه کهکشان نور برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، این دوره آموزشی که در تیر ماه سال جاری در تهران برگزار گردید، شامل سه بخش بود که بخش اول آن در چهار روز به دوره رسمی CCNSP اختصاص داشت. بخش دوم آن طی یک روز به آموزش دوره CCNSE اختصاص داشت و بخش سوم نیز در یک دوره کوتاه مدت به آموزش روش های فروش می پرداخت.

به گزارش ایتنا، Mudrah Shah که تدریس این دوره ها را برعهده داشت، در این کمپ آموزشی کارشناسان شرکت‌های حوزه فروش محصولات سایبروم از قبیل سازگار ارقام، کارنما رایانه، آتنا، آیکو و دمسان رایانه و ICTN را با مباحث جدید فنی آشنا ساخت.
همچنین حاضران در این دوره‌ها که بیش از هشتاد نفر را شامل می‌شدند در پایان دوره جهت صدور گواهینامه های فنی معتبر، مورد ارزیابی آنلاین قرار گرفتند.

یادآور می‌شود موسسه کهکشان نور، همکار آموزشی سازمان‌های داخلی و معتبر بین‌المللی و مرکز آموزش و آزمون انحصاری هواوی در منطقه می‌باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از نخستین ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات ایران می‌توانند از طریق تلفن ۸۸۷۱۹۲۹۴ تماس حاصل نمایند.