کد مطلب: 3048
۱ نظر
Share/Save/Bookmark

افتتاح شبکه اینترنت پرسرعت شرکت لایرز در چند روز آینده

 
چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴ ساعت ۱۱:۴۰
 
مهندس خشایار تمدن , مدیر عامل شرکت لایرز , در گفتگو با خبرگزاری ایلنا گفت : حدود 40 هزار پورت پر سرعت تا روز افتتاحيه به وسيله شركت لايرز در كشور راه اندازي خواهد شد ، گفت: تا پايان سال اين ميزان به 80 هزار پورت افزايش مي‌‏يابد.
او در ادامه گفت : در برنامه چهارم توسعه ميزان كاربران اينترنت 30 ميليون نفر بر آورد شده كه با اين آمار ، كشور ما سريع‌‏ترين رشد كاربر اينترنت را در كشورهاي جهان خواهد داشت و به اين علت دسترسي به اينترنت با سرعت بالا احساس مي‌‏شود.
تمدن سپس با اشاره با قابلیت شبکه یانرتنت پرسرعت لایرز گفت : ايجاد شبكه ارتباطي براي انتقال انواع محصولات را از اهداف است. شبكه ارتباطات داده‌‏ها به كاربران اين امكان را مي‌‏دهد كه هر فعاليتي را از طريق اينترنت و با صرف كمترين هزينه و زمان انجام دهند. اكثر وقت افراد جامعه در صف سازمان‌‏هاي مختلف مي‌‏گذرد و اينترنت پر سرعت اين امكان را به كاربر مي‌‏دهد كه كارهاي روز مره خود را بدون اتلاف انرژي در منزل انجام دهد.
مدیر عامل لایرز عنوان کرد : با توجه به استفاده مردم از اين تكنولوژي ، ADSL براي دولت نيز صرفه اقتصادي دارد. لايرز اولين شركتي است كه در PAP ايزو گرفته و مهمترين هدف آن نيز سرويس دهي به مشتري با سرعت بالا است.
او در پایان گفت : حيات بسياري از شركت‌‏هاي جهان به شبكه اينترنت پر سرعت بستگي دارد و بدون اين ارتباطات نمي‌‏توانند زندگي كنند ، ما نيز بايد فرهنگ استفاده از اين تكنولوژي را در كشور نهادينه كنيم.
پارسا
۱۳۹۰-۱۰-۲۱ ۲۳:۲۳:۴۱
مطالب خیلی خوب و مفید بودن . ممنون