کد مطلب: 37479
۲ نظر
Share/Save/Bookmark

همراه اول مدعیان فروش اطلاعات مشترکین را به زندان فرستاد

 
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
 
ایتنا - مورد مذکور، قبل ازهرگونه اقدام برای دسترسی به اطلاعات مشترکین و در مرحله بازاریابی برای آن بوده که در همین مرحله، شناسایی و منتهی به دستگیری این دو نفر شده است.
همراه اول مدعیان فروش اطلاعات مشترکین را به زندان فرستاد


ابتدای هفته جاری، افرادی که در صدد بازاریابی جهت فروش اطلاعاتی از مشترکین تلفن همراه بودند، دستگیر شدند.


به گزارش ارسالی اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران به ایتنا، با هوشیاری سیستم نظارتی همراه اول، مشخص شد که تلاش‌هایی برای بازاریابی اطلاعاتی از مشترکین، در خارج از شرکت در حال انجام است.
به دنبال آن، ارتباطات فردی که در بیرون شرکت، واسطه ماجرا بود، شناسایی و موضوع به اطلاع پلیس فتا رسانده شد.

در ابتدای هفته جاری، با عملیات پلیسی به عمل آمده، واسطه بیرونی بازاریابی دستگیر و به دنبال آن عامل داخلی نیز شناسایی و دستگیر شد که هر دو مدعی، در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

همراه اول در ادامه، خاطرنشان کرده است که طی ۲۱ سال فعالیتش، همواره اطلاعات مشترکین، ارزشمندترین سرمایه این اپراتور بوده و با هوشمندی و سرمایه‌گذاری سنگین و مداوم در حوزه امنیت شبکه، از آن به دقت حفاظت کرده؛ به نحوی که اطلاعات مشترکین تاکنون از گزند هرگونه دستبردی مصون مانده است.
همراه اول تاکید کرده است، سیستم های امنیتی و کنترلی همراه اول به نحوی است که اطلاعات مشترکین در آن از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار بوده و هر گونه اقدام برای دسترسی غیرمتعارف به آن، در ابتدای امر شناسایی می شود.

گفتنی است مورد مذکور، قبل ازهرگونه اقدام برای دسترسی به اطلاعات مشترکین و در مرحله بازاریابی برای آن بوده که در همین مرحله، شناسایی و منتهی به دستگیری این دو نفر شده است.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۴:۳۹:۵۱
باشه لطفا دروغ نگید !
 
ژانت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۷ ۰۸:۰۸:۲۹
من خودم حداقل تا به حال سه بار هم با سایت و هم با تلفن پلیس 110 و خود تلفن پاسخگوی همراه اول تماس گرفتم و این قبیل موارد را عنوان کردم ، فقط تشکر کردند و بس . من حتی سایتی را که داشت اطلاعات را می فروخت معرفی کردم ولی خبری نشد ...