کد مطلب: 46725
۲ نظر
Share/Save/Bookmark
معاون وزیر ارتباطات:

سرعت دسترسی کاربران به شبکه ملی اطلاعات به ۴مگابیت می‌رسد

 
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۶
 
ایتنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تحقق پروژه اقتصاد مقاومتی در بخش افزایش دسترسی کاربران به شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال خبر داد.
سرعت دسترسی کاربران به شبکه ملی اطلاعات به ۴مگابیت می‌رسدبه گزارش ایتنا از مهر، برات قنبری با بیان اینکه مطابق منشور ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، افزایش سرعت دسترسی کاربران به سایت‌های داخلی بر بستر شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: براساس اهدافی که امسال در برنامه داریم موضوع توسعه شبکه فیبرنوری، گسترش شبکه انتقال داده و نیز افزایش ظرفیت شبکه IP را برنامه‌ریزی کردیم.


وی ادامه داد: از این رو برنامه عملیاتی مطابق با منشور ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حال انجام است و به طور قطع تا پایان سال جاری، این اهداف محقق می‌شود.

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: برمبنای برنامه‌ریزی صورت گرفته متوسط سرعت دسترسی کاربران به شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال به ۴ مگابیت برثانیه می‌رسد و با وجود این سرعت، امکان استفاده از سایت‌های داخلی به راحتی ممکن است.

قنبری خاطرنشان کرد: مطابق با برنامه ششم توسعه نیز باید دسترسی کاربران ایرانی به سرعت ۲۰ مگابیت بر ثانیه فراهم شود که این هدف تا پایان سال ۹۹ محقق خواهد شد.

وی تاکید کرد: در خصوص تحقق پروژه اقتصاد مقاومتی در این بخش، هیچگونه عقب ماندگی مشاهده نمی‌شود.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۲ ۲۱:۵۷:۴۳
اینترانت داخلی رو که کسی استفاده نمی کنه در هر حال کسی در دنیا روی اینترنت حجمی صحبت از سرعت نمی کنه!
قیمت ها هم که فوق العاده گران هستند
در کل هر کس سهمی در این کشور فاسد داره
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۴:۲۲:۳۵
در دنیا داره اینترنت با سرعت گیگابیتی ارائه میشه اون وقت این ها تازه دارند وعده برای مگابیت‌ها میدن