داخلی اينترنت خبر
کد مطلب: 48846
۶ نظر
Share/Save/Bookmark

اینترنت حجمی با سرعت بالا به نفع کاربر

تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل
 
شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۷
 
ایتنا- زارعیان: به زودی ما در اینترنت با توسعه شبکه ملی اطلاعات به سمتی حرکت می‌کنیم که مشترک از اینترنت داخلی بدون پرداخت هزینه بالا بهره ببرد.
اینترنت حجمی با سرعت بالا به نفع کاربر


معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه‌ و امکانات برای مشترکان به سود مشترک است، از تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل توسط مخابرات در برخی استان‌ها خبر داد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، داوود زارعیان درباره تبدیل اینترنت نامحدود به حجمی اظهار کرد: با توجه به مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید به سمت تبدیل اینترنت به سمت حجمی برویم اما در کل با توجه به کاهش تعرفه‌ها و بالارفتن سرعت، باز هم ۹۰ درصد مشترکین ما اگر از روش غیرحجمی استفاده کند، هم از نظر اقتصادی و هم سرعت در آینده به نفع آنها خواهد بود، زیرا ما به دنبال این هستیم که مصرف اینترنت را گسترش دهیم.

وی ادامه داد: طبیعتا در حال حاضر کسانی که اینترنت نامحدود دارند از سرعت پایین ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه استفاده می‌کند. نگاه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، سرعت‌های بالا و بدون در نظر گرفتن حجم است که در کل به نفع مشترک است. اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه‌ها و امکاناتی که برای مشترک فراهم می‌شود، به ویژه با تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل به سود مشترک است.

معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به تاثیر شبکه ملی اطلاعات بر کاهش تعرفه اینترنت برای کاربران بر توضیح داد: به زودی ما در اینترنت با توسعه شبکه ملی اطلاعات به سمتی حرکت می‌کنیم که مشترک از اینترنت داخلی بدون پرداخت هزینه بالا بهره ببرد. اعمال تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل برای استان‌های مختلف آغاز شده است.

زارعیان در ادامه بیان کرد: تفکیک اینترنت نیازمند زیرساخت‌های فنی است که باید برای آن سرمایه‌گذاری شود. ما استان‌ها را دو دسته کردیم، استان‌هایی که تفکیک در آنها انجام می‌شود و استان‌هایی که هنوز در آنها امکان تفکیک نیست. در استان‌هایی که تفکیک در آنجا انجام می‌شود کاملا براساس تعرفه عمل می‌شود که در حال حاضر آغاز شده و به صورت استانی عملیاتی می‌شود. اگر در استانی تفکیک زمان بیشتری بگیرد حتما حجم بیشتری به مشترک داده می‌شود.
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۰:۲۷:۲۷
یعنی اقای فروشنده خیلی پر رو تشریف دارند که به جای خریدار اظهار نظر میکنند
 
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۲۱:۲۵:۳۴
اول میگه حجمی به نفع مشترک است درادامه میگه غیر حجمی...تناقض گویی ..شرکت مخابرات در 15 ماه نیم ملیون شاکی داشته تقدیر از این تدبیر
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۴۹:۰۲
ما اینترنت نامحدود ارزان می خواهیم مثل تمام دنیا!
اصلا کجای دنیا اینترنت ADSL، فیبرنوری و ... رو حجمی می فروشند!
وزیر بی عرضه ارتباطات به این فروش غیر قانونی هیچ اعتراضی نکرد و حمایت هم کرد!
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۳۳:۱۸
خب لااقل ADSL رو نامحدود و سرعت بالا بدید اینکارو برای اینترنت موبایل انجام بدید شرکت ها هم راضی ترن خسته شدم از بس حجم خریدم شش ماهه خریدم حجمم تو ماه اول تموم شد خب یعنی در حقیقت یه ماهه خریدم تازه اونجوری هم که دلم میخواست نشد خیلی برنامه رو غیرفعال کردم ک نت نبره
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۱۳:۱۴
اینترنت یعنی شبکه بین المللی
چیزی که شما دارید میگید شبکه ملی اطلاعات هست که کاربردی نداره جز برای بانکداری و موارد مشابه
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۱۶:۳۵
"با توجه به مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید به سمت تبدیل اینترنت به سمت حجمی برویم"
"باز هم ۹۰ درصد مشترکین ما اگر از روش غیرحجمی استفاده کند، هم از نظر اقتصادی و هم سرعت در آینده به نفع آنها خواهد بود،"
"نگاه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، سرعت‌های بالا و بدون در نظر گرفتن حجم است که در کل به نفع مشترک است."

خودتون فهمیدید چی گفتید؟!!
یکی ترجمه کنه