داخلی اينترنت خبر
کد مطلب: 49566
۳ نظر
Share/Save/Bookmark

تعرفه اینترنت نامحدود تصویب شد

 
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
 
ایتنا- معاون وزیر ارتباطات از تصویب سرویس اینترنت نامحدود و توقف فروش حجمی اینترنت در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.
تعرفه اینترنت نامحدود تصویب شد


علی اصغر عمیدیان گفت: صبح امروز در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات توقف فروش اینترنت حجمی و ارائه اینترنت نامحدود به کاربران اینترنت در کشور به تصویب رسید.


وی گفت: این مصوبه به زودی به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت ابلاغ می شود.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خاطرنشان کرد:این مصوبه برای ارائه خدمات ADSL، اینترنت فیبر نوری و VDSL در نظر گرفته شده است و مشترکان می توانند با پرداخت اشتراک ثابت ماهانه از حجم زیادی از اینترنت استفاده کنند.

دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اضافه کرد: در این مصوبه هم برای مشترکان کم مصرف و هم برای مشترکان پرمصرف تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

معاون وزیر ارتباطات تصریح کرد: طبق این مصوبه کاربران می توانند در چند سقف مختلف از سرعت اینترنت استفاده کنند که سرعت استفاده از شبکه ملی اطلاعات با اینترنت جهانی در این مصوبه تفکیک شده است.

به گفته عمیدیان به زودی جزییات بیشتری از این مصوبه ارائه و به اپراتورها ابلاغ می شود.

وی گفت: برای مثال مشترکان می توانند با پرداخت هزینه ماهانه حداقل ۱۰ هزار تومان از سرعت بالای اینترنت بدون محاسبه حجم مصرفی استفاده کنند البته این به معنای استفاده نامحدود نیست و کاربران بر اساس سرعتی که درخواست می کنند از این سرویس استفاده خواهند کرد چرا که در این تکنولوژی چیزی به عنوان نامحدود وجود ندارد.

پیش از این نیز خبرنگار مهر از تصویب مصوبه اینترنت نامحدود در اول مرداد ماه خبر داده بود که وزارت ارتباطات این زمان را تکذیب کرد اما هم اکنون کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در روز اول مرداد ماه این طرح را به تصویب رساند.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۳:۱۵:۰۳
به نظرتون مضحک نیست اسمش رو بگذارید نامحدود و بعد محدود باشه؟ آیا میگفتید "پر حجم" بهتر نبود؟
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۰۳:۴۰
خنده داره که میگه:
"در این تکنولوژی چیزی به عنوان نامحدود وجود ندارد."
 
Arash
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۳:۱۰:۳۶
تا 2 صبح باید بیدار بمونی، یه ویندوز آپدیت کنی...
یکی نیست بگه مگه شما لاین رو محدود میگیرید که محدود می فروشید؟
مگه پهن باند بر حسب حجم مصرفی حساب میشه؟