کد مطلب: 20965
۵ نظر
Share/Save/Bookmark
از ۱۲ تا ۲۲ بهمن
به نت بانکِ سامان برويد، i pad ببريد
 
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۲۳
 
ايتنا - تمام کاربرانی که روزانه یک بار به نت‌بانک سامان وارد شوند، شانس شرکت در قرعه‌کشی و برنده شدن ۶۰ دستگاه آی‌فون و آی‌پد را خواهند داشت.


بانک سامان به مناسبت فرا رسیدن سی‌وسومین سالروز فجر انقلاب، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن روزانه سه دستگاه آی‌فون و سه دستگاه آی‌پد بین کاربران نت‌بانک سامان قرعه‌کشی خواهد کرد. 

به گزارش ايتنا از اداره روابط عمومی ‌بانک سامان، در این طرح تمام کاربرانی که روزانه یک بار به نت‌بانک سامان وارد شوند شانس شرکت در قرعه‌کشی و برنده شدن ۶۰ دستگاه آی‌فون و آی‌پد را در روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، این قرعه‌کشی شامل حال تمامی مشتریانی که در بانک سامان حساب دارند خواهد شد از این رو افراد فاقد رمز نت‌بانک می‌توانند با مراجعه به تمامی شعب بانک اقدام به دریافت رمز نت‌بانک و شرکت در قرعه‌کشی کنند.

افراد فاقد حساب در بانک سامان نیز می توانند پس از افتتاح حساب رمز نت بانک خود را از شعبه دریافت کنند و با ورود به نت بانک در قرعه کشی شرکت کنند.

بر طبق شرایط اعلام شده برای برنده شدن نیازی به ورود مکرر نیست و در هر روز یک بار ورود برای شرکت در قرعه‌کشی کافی است.

گفتنی است، نت‌بانک سامان در راستای سه اصل سرعت، اعتماد و راحتی، با امکاناتی جدید از نیمه آذر ماه سال جاری جایگزین اینترنت بانک سامان گردید.
 
حسن شیخ وند
United States
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۱:۲۲:۱۳
با سلام
از زحمات وپشتکارتان کمال تشکر را دارم همیشه پیروز باشید............
 
پوریا
Serbia
۱۳۹۱-۰۹-۲۷ ۱۵:۱۱:۵۶
نزدیک است روزی که بانک سامان برترین بانک حداقل خاورمیانه شود.
 
محمد امین سلطانی
۱۳۹۲-۰۵-۳۱ ۰۹:۴۹:۴۷
تشکر میکنم سایتون کم نشه
 
۱۳۹۲-۰۶-۰۵ ۲۳:۵۴:۴۴
مثبت
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۱:۳۴
بنظر من امکانات نت بانک بهترینه با تشکر