داخلی مخابرات خبر
کد مطلب: 25192
۱ نظر
Share/Save/Bookmark
اولین شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرکت مخابرات ایران افتتاح شد
 
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۲
 
ایتنا - در این فروشگاه تمام خدمات مخابراتی اعم از خدمات تلفن ثابت، خدمات همراه اول، خدمات شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران، سیم‌کارت، کارت شارژ، گوشی موبایل، لپ‌تاپ، مودم و تمام تکنولوژی‌های ارتباطی در آن ارائه می‌گردد.
اولین شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرکت مخابرات ایران افتتاح شد


اولین فروشگاه زنجیره‌ای شرکت مخابرات ایران با همکاری شرکت خدمات اول TCT ، شرکت مخابرات ایران و شرکت مخابرات استان تهران افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش رسیده به ایتنا این فروشگاه مطابق با استانداردهای روز دنیا و با نظارت مشاوران خارجی شرکت مخابرات ایران طراحی و به بهره‌برداری رسیده است و تمام خدمات مخابراتی اعم از خدمات تلفن ثابت، خدمات همراه اول، خدمات شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران، فروش سیم‌کارت، کارت شارژ، گوشی موبایل، لپ‌تاپ، مودم و تمام تکنولوژی‌های ارتباطی در آن ارائه می‌گردد.

همچنین به منظور تکریم ارباب رجوع برای پرسنل این فروشگاه‌ها آموزش‌های لازم در خصوص مشتری‌مداری و تکریم ارباب رجوع ارائه و برای سهولت دسترسی متقاضیان به خدمات مورد نیاز ساعت کار این فروشگاه از ۸ صبح تا ۸ شب تعیین شده است.

در این مراسم که صبح روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه، برگزار شد اعضاء هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، همراه اول، شرکت ارتباطات ثابت (FCI)، شرکت مخابرات استان تهران و شرکت خدمات اول TCT حضور داشتند.
 
لازم به توضیح است فروشگاه نمونه جماران به نشانی خیابان پاسداران، پایین‌تر از پارک نیاوران، نبش خیابان اقدسیه، همه روزه از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۰ به مشترکین و متقاضیان خدمت‌رسانی می‌نماید.
 
۱۳۹۱-۱۱-۱۷ ۲۰:۱۳:۲۴
اینترنت ارزان!!!! هم هست اینجا؟!
p: