داخلی اينترنت خبر
کد مطلب: 49198
۲ نظر
Share/Save/Bookmark

انتقاد کوچکی‌نژاد از سرعت پایین اینترنت

 
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
 
hdjkh- کوچکی‌نژاد با انتقاد از سرعت بسیار پایین اینترنت در شهرها و روستاهای کشور گفت: دانشجویان و فارغ‌التحصیلات دانشگاهی از سرعت کند اینترنت در مراکز و شهرهای مختلف گلایه‌مند هستند، حتی سرعت اینترنت در روستاها اعتراضات و گلایه‌های روستائیان به نمایندگان را شدت بخشیده است.
انتقاد کوچکی‌نژاد از سرعت پایین اینترنت


رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و پایگاه‌های خبریگفت: مقام معظم رهبری تأکید داشتند ضمن افزایش سرعت اینترنت باید در حوزه کنترل فضای مجازی به‌روز و توانمندتر شویم، چرا که در حال حاضر از حیث شبکه ملی اطلاعات و کنترل فضای مجازی بسیار عقب‌مانده‌ایم.

به گزارش ایتنا از ایسنا،‌ جباری کوچکی‌نژاد  گفت: مقام معظم رهبری در جلسه روز گذشته خود بحث‌های بسیار جدی درباره فضای مجازی، شبکه ملی اطلاعات و سرعت اینترنت بیان کردند. فضای مجازی در همه دنیا توسط کشورها کنترل می‌شود و از طریق شبکه‌های داخلی کشورها، مردم از نظر اطلاعاتی تغذیه می‌شوند.

وی ادامه داد: متأسفانه در زمینه شبکه ملی اطلاعات و کنترل فضای مجازی بسیار عقب مانده‌ایم و شاید یکی از نگرانی‌های مقام معظم رهبری همین مسأله باشد.

کوچکی‌نژاد با انتقاد از سرعت بسیار پایین اینترنت در شهرها و روستاهای کشور گفت: دانشجویان و فارغ‌التحصیلات دانشگاهی از سرعت کند اینترنت در مراکز و شهرهای مختلف گلایه‌مند هستند، حتی سرعت اینترنت در روستاها اعتراضات و گلایه‌های روستائیان به نمایندگان را شدت بخشیده است.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزایش سرعت اینترنت، کنترل فضای مجازی و به بهره‌برداری رسیدن کامل شبکه ملی اطلاعات را از بحث‌های بسیار مهمی دانست که باید توسط شورای عالی فضای مجازی به آن پرداخته شود.

رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و پایگاه‌های خبری در عین حال نبوغ و توانایی دانشمندان و نخبگان مراکز علمی، دانشگاهی و شرکت‌های دانش بنیان را در صادرات سخت‌افزار و نرم‌افزار مورد توجه قرار داد و افزود: در داخل کشور دارای ضعف‌ها و کاستی‌هایی در حوزه فضای مجازی هستیم که می‌توان در صورت اختصاص بودجه کافی و اراده متولیان امر نقص‌ها را در کوتاه‌مدت برطرف کرد. فراکسیون نیز آمادگی همکاری با مسئولان و متولیان را دارد.
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۹:۲۱:۱۵
به حجم فروشی اعتراضی ندارند!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۲:۵۱:۵۶
خیلی روی شبکه میلی حساب باز کردن. اینترنت رو هم میخوان صداوسیما کنند. چه کسانی از ارتباطات مردمی میترسند؟ بله شکست خوردگان انتخابات.